Mercedes S 350 cdi -11

Shitet nga: Klajdi 03 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz S-350 bluetec lungo viti 2011 . Makina ne gjendje te shkelyqer me liber servisi. Makina esht me dogane gati per targa dhe gati per cdo lloj prove . E sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar . Full option si : dyer me thithje , keyless go , tavan xhami , sendilje me masazh dhe memorje , ngrohje ftohje , Hapje mbyllje dhe ndezje me gisht . Goma dhe disqe te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim