Mercedes S 320 dizel -01

Shitet nga: aldo 01 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
benz s 320 naft 2001 automat xenon navigator tapiceri lekure sensor parkimi sensor shiu sendilje ngrohje ftohje.celes krom taksa te sapo paguara dhe sherbime te sapo kryera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim