Mercedes S 320 cdi -02

Shitet nga: meti 20 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR   7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet s class 320 cdi viti 2002 me dogane dhe targa te sapo bera ka hyrre ne korrik ne shqiperi me timon anglez , look amg sallon me qepje parakolp amg fener amg mbrapakolp amg super makine ne pamje e rralle ngjason me s e 2011 ka imiant muzike navigator me tuch screan me cart memorje , blutooth kamera indietro ekrane te kokat e serdileve dhe shum extra pafund , nxitoni shitet 8000 € i padikutueshem ngjyra e bardhe s classi normalisht kroskoti me qepje dhe parafangot e cara ngjason si amg 63 , mob 069 86 88 222
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim