Mercedes S-320 Lungo dizel -09

Shitet nga: Klajdi 06 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet S class ne gjendje te shkelqyer . E sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar . Full option si : dyer me thithje , keyless go , tavan xhami , sendilje me masazh dhe memorje , ngrohje ftohje , Hapje mbyllje dhe ndezje me gisht, bokse harman kardon . Goma dhe disqe te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim