Mercedes S 320 CDI -02

Shitet nga: Mercedes 15 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje perfekte.
Esht vit prodhimi 2002
190521km origjinale,mund tja kontrolloni
Tapiceri gri
Navigator+TV+DVD+Bagazhier
Bazho
Sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie
Te treja pasqyrat me memorie
Sobe
Perde elektrike me buton
Bi-xenon
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim