Mercedes S 300 dizel -94

Shitet nga: nesti 15 Nën 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
makina esht kjo qe shikohet ne foto... e vitit 1994... ,makina eshte e rregullt.... me targate rregullta te papaguar qe 5 muaj... motorr 300 nafte...kambio autamat... konsumi normal 10-13 litra per 100 km ....xhama dhe pasqyra elektrike....sendilje me ngrohjeee...kondicioner ...airbag.... tapiceri lekure e paster ngjyre gri...jashte ngjyre blue erret....makina shitet ose nderrohet me nje makine me te vogel... per me shum info na kontaktoni ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim