Mercedes S 280 dizel -80

Shitet nga: kani 04 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
makina eshte pa dokumenta , eshte e cregjistruar , dhe nuk mund te regjistrohet me .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim