Mercedes R 350 benzin -07

Shitet nga: arben 16 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
MERCEDEZ-BENZ R-CLAS 350 full option . makina eshte blere ne gjermani me 0 km dhe eshte e tetorit te 2007 , motorri eshte 350 benzin ka afersishte 153000 km te bere por eshte shume shume e mbajtur , eshte tip longe 6 vende kambo automatike , Makines i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme ne fillim dhjetori te 2014 si dukumetat siguracion targat e gjith te tjerat eshte nje makin familjare shume komode dhe eshte full option me televizor etj . Cmimi i makines eshte 18000 mij euro i DISKUTUSHEM ... per me shume informacione kontaktoni 0697640355
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim