Mercedes R 280 CDI -08

Shitet nga: erald 20 Gsh 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
MERCEDES BENZ R KLASS
280 CDI
MERCEDES BENC R CLASS 280 CDI
VITI PRODHIMIT 2008

FULL EKSTRA OPSION
AUTOMAT NAVI KLIMA BIZONALE SEDILE LEKUR DHE KAMOSH ETJ
3 CELSA
2 PERDORUESA GJITHSEJ
E IMPORTUAR NGA GJERMANIA PARA 1 VITI
SHUM PAK E PERDORUR NE SHQIPERI
ME LIBER SHERBIMESH
CDO SHERBIM I BER NE KOHE
NUK KA NEVOJ PER AZGJE
TARGA AA TAKSA SIGURACION TE PRERA
CMIMI I DISKUTUESHEM
TEL 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim