Mercedes Ml 270 cdi-03 Tronik

Shitet nga: ML 17 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ml 270 cdi vitit 2003 me look 2005 makina eshte ne gjendje perfekte motorike e xhenerike me sherbime te sapo bera .....me targa te reja AA . Makina posedon sedilje me ngrohje dhe memorje tv origjinal Ml bagazier me 6 cd klima pasqyra me palosje sensore shiu dhe sensore parkimi .Makina eshte ngjure blu perle sh e paster dhe ne gjendje sh te mire edhe nga ana vizuale . Makina ka 116.000 km origjinale . Pranoj edhe nderim me makina te tjera mercedes......... bmw .audi te se njejtes vlere......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim