Mercedes ML270 dizel -04

Shitet nga: Geri 12 Jan 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet me dokumeta te paguara dhe mundesi nderimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim