Mercedes ML270 CDI -04

Shitet nga: TITI 14 Jan 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Tiranë
MERCEDES BENX ML 270 CDI VITI 2004 ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE DHE SERVIS TE BERE TE BENXI DHE ESHTE SHUM MAKINE E MIRE SHITET PER ARSYJE MOPERDORIMI.PER ME SHUME KONTAKTONI ESHTE E GATSHME PER GJDO LLOJ PROVE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim