Mercedes ML 320 cdi -06

Shitet nga: aleks 29 Maj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Tiranë
MERCEDES-BENZ ML 320 cdi . makina ka ardhur nga gjermania dhe eshte perdorur ne nje dore. nuk ka asnje gervishte as nga jasht dhe as nga brenda. makina ka tapiceri te zeze shum te paster.ka bazha xhami.xhama te zi origjinal te shkruajtur ne leje. makina harxhon 12.7l/100km brenda ne qytet dhe 7.5l/100km ne autostrade.makina ka 170.000 km dhe eshtre perdorur si makin e dyte.te gjitha sherbimet te bera te MERCEDESi. te interesuarit te kontaktojne ne nr cel 0698807490 0673444441. cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim