Mercedes ML 320 CDI 4 Matic -06

Shitet nga: ML 320 16 Nën 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes - Benz ML320 CDI 4MATIC LOOK AMG
Sedilje kamosh dhe lekure...
17500 euro i diskutueshem... 068 30 33 560
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim