Mercedes ML 320 CDI -07 FULL OPSION. NDERROHET!!..

Shitet nga: Ani 04 Qer 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 800 EUR

Komuna: Tiranë
Sport Paket !!! Ajer Matik .Automat,lekur e plote, navigator i madh, Dvd ,4 MATIK , Timon pilot, sensor parkimi, drita kseno, pasqyra me palosje,, bagazhier, marsha ke timoni, klima tronik,Goma Michelin thuajse te reja! me dogan te paguar dhe letra te paguara deri ne fund vitit...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim