Mercedes ML 280 Cdi -06

Shitet nga: ml 13 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Tiranë
MercedesML 280 cdi. Ngjyre e zeze. Viti 2006. Full options. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Goma te reja michelin. Tapiceri bezhe shume e paster. Tavan panoramik. Tv te kokat e sedileve dhe shume opsione te tjera. Cmimi 17000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim