Mercedes ML 280 CDI -07

Shitet nga: Ani 04 Qer 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
ML 280 cdi. Atomat, lekur bexh, bikseno,ngrofje sendilesh, timon pilot, pasqyrat me palosje, navigtor i madh, 3 televizora dvd, bagazhier, xhamat e zi ORGJINAL, gomat e reja+ disqe alumini, shkall, bagazhin mbyllje me buton,marshet ke timoni, sensor para mbrapa, Telefon, klima automat,4 matik, timon drase+ lekur, sensor shiu, makina behet sport+ com, mbyllje qendrore, Makina eshte ne Gjendje PERFEKTE, si motorrike dhe xhenerike.... Me dogan te paguar.

KM ORGJINALE ME GARANCI!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim