Mercedes ML 270 dizel -04

Shitet nga: fatjon lika 15 Dhj 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Full option... gjendje perfekte motorrike e gjenerike.. dokumentacion i rregullt. Inoks ekstra para dhe mbrapa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim