Mercedes ML 270 dizel -01

Shitet nga: Ermal 18 Krr 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
ML 270 CDI. Viti 2001 e sapoardhur nga italia me dogane dhe te githa letrat e paguara per 1 vit. Te gjitha sherbimet e bera tek filjali i mercedezit ne itali para 1 muaji. Makina esht shum e paster. E gatshme per cdo lloj prove. Km origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim