Mercedes ML 270 diesel -05

Shitet nga: clirim kuzari 13 Sht 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 900 EUR   10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion

Shitet Mercedes Benz Ml 270 vit prodhimi 2005 nafte , ne gjendje shum te mire motorike dhe e mbajtur shum mir.Sendilje me ngrohje pasqyrat me sinjal , sensor parkimi.

Cmimi i diskutueshem. 7900 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim