Mercedes ML 270 diesel -04

Shitet nga: fatjoni 15 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Full option.. dokumentacion i rregullt dhe i paguar deri ne 2015.. ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim