Mercedes ML 270 diesel -04

Shitet nga: denisi 23 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga brenda dhe nga jshte.makina ka 160.000 km origjinale eshte shume pak e perdorur.full optional.Shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim