Mercedes ML 270 diesel -02

Shitet nga: Makina 27 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz ML 270 CDI , Viti Dhjetor 2001, Kambio Automatike + Tronic, Klima, 7 Vende Ku 2 Sediljet e Fundit Palosen, 6 Xhama elektrik, pasqyra elektrike + Me Palosje, Air Bag, ABS+ESP, Sensore Parkimi Mbrapa, Drita Xenon, Tapiceri Lekure, Sedilje me Ngrohje+ Elektrike me Memorje, Xhamat Mbrapa Te Zinj Origjinal, Baxho Panoramike+ Elektrike, TV,DVD,CD Player, Dokumenta te Paguara Deri ne 2015, Ne Gjendje Motorrike Dhe Xhenerike Shum Te Mire E Gatshme Per Cdo Lloj Prove. Cmimi 6300€ i Diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim