Mercedes ML 270 CDI-03

Shitet nga: Ervin 04 Dhj 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes ML 270 I vitit 2003 me sherbime te kryera ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike ekstra makine, me dokumenta te paguara deri ne shtator te 2015. Xhama te zinj origjinal sendiljet me ngrohje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim