Mercedes ML 270 CDI -03

Shitet nga: Erald 16 Nën 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Tiranë
Mb ML 270 CDI
VITI PRODHIMIT 2003
KAMBJO MANUALE
280000 KM TE KALUARA
SALLON LEKUR GRI
XHAMA ELEKTRIK
PASQYRA ELEKTRIKE DHE ME PALOSJE
AIRBAG PILOT AUTOMATIK
SEDILE ME KOMAND ELEKTRIKE ETJ
SENSOR SHIU
SENSOR DRITASH
XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL 
GOMA TE REJA
SHERBIME TE BERA RREGULLISHT NE KOHEN E DUHUR
MAKINA ESHT SHUM E MIRMBAJTUR DHE NE GJENDJE SHUM TE MIRE VIZUALE MEKANIKE DHE XHENERIKE
CDO OPSION FUNKSIONAL NE MAKINE
DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE
TAKSA SIGURACION TE PAGUARA
GATI PER CDO LLOJ PROVE
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
CMIMI 5400 EURO
TEL 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim