Mercedes ML 270 CDI -03

Shitet nga: al 24 Gsh 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz ML 270 CDI,,,viti 2003 ,,,7000 Euro .
Targa AA 501 IH,,,(targimi i pare para 1muaji ...Taksa e Siduracion te paguara per nji vit
Kambio Automatike /Tiptronik,,,Klimatizator,Pilot Automatik,Navi etj
Xhama te Zinj Origjinal (i ka te shenuara dhe ne Lejen e Qarkullimit)
Kamera Parkingu , etj ...
Vaj,filtra,4 Ferrota te sapo nderruara (me fatura)
Cmimi 7000 Euro
Cel: 069 878 55 90
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim