Mercedes ML 270 CDI -02

Shitet nga: Erjeta 29 Maj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
ML 270 CDI, NAFTE, FULL OPTIONAL, KAMBIO AUTOMATIKE, RIDOTE. GJENDJE SHUME E MIRE MEKANIKE DHE XHENERIKE, SERVIS I BERE TEK MERCEDESI NE ITALI. ME DOGANE TE PAGUAR DHE TARGA TE REJA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim