Mercedes ML -06

Shitet nga: melsed 17 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire teknike dhe motorike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim