Mercedes G 300 TURBO dizel -86

Shitet nga: Andi g class 28 Tet 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
shes G clas i vitit 1986 kamio automatike ka motorr 300 e class kallcuk shum i fuqishem

xhamat e zinj origjinale..makina eshte shume e mir mbajtur si jasht dhe brenda nk ka njevoj per anje lloj servisi

4x4 ridoto tek e tek i ka te gjitha gjerat ne funksion...sediljet e para i ka me levize elektrike lekure

te kokat e sediljeve me televizor .mbyllje qendrore me pult dhe alarm.disje 15 AMG dhe gomat e reja


ose nderrohet varet nga makina ju lutem telefonata serioze

mos merrni sa per te pyetur faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim