Mercedes G 240 dizel -87

Shitet nga: Gerti 10 Qer 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet mercedes benz g class,nafte,ne gjendje shume te mire, 4x4 shume e fuqishme dhe e bukur sic shihet dhe ne foto,disqe 18' me goma pothuajse te reja..per. Me teper telefononi .. Cmimi 7500 € I diskutueshem ose nderrohet me makine tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim