Mercedes Full Look AMG Individual.

Shitet nga: Andi 14 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION & OFERTE !!!Tirane, Mercedes-Benz E class paketa Full Look AMG origjinale e fabrikes DAIMLER .
AG ne Stuttgart, Baden-Württemberg, Germany


MERCEDES BENC W211 LOOK AMG ( shasi fabrike paketa FULL AMG) MOTORR 270 CDI

PARAKOLP AMG

MBRAPAKOLP AMG

4 DALJE SKAPAMENTOJE ME
4 MARMIDA FUNKSJONALE SHUME TE BUKURA.

GOMA 35-she SPORT CONTINETAL 3 para
dhe 45-she SPORT continental 3 prapa

DISQE 19 TE KLASIT CL

AMORTIZIMI :JASTIK AJRI

NIVELI I I LARTESISE NGA TOKA AUTOMATIK SIPAS SHPEJTESISE OSE TERRENIT
OSE DHE MANUAL SIPAS DESHIRES TUAJ


DVD, MULTIMEDIA, NAVIGATOR I MADH

AUX / Fish 12V.

DRITA NEON BRENDA

TIMON DRURI ME KOMANDA NE TIMON

PILOT AUTOMATIK

KLIMA TRONIK ME DISPLAY (EKRAN) PARA EDHE TEK PASAGJERET PRAPA

AC (air condition )ME 4 ZONA SIPAS DESHIRES TE SECILIT PREJ PASAGJERVE

SEDILJE ME FRYERJE SIPAS DESHIRES E NGUSHTIM TE SHPINES SIPAS DESHIRES PER REHATI MAXIMALE GJATE KTHESAVE TE FORTA

SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE SI PARA DHE MRAPA

GANXHE MPRAPA ELEKTRIKE AUTOMATIKISHT E KOMANDUAR QE MUNDESON HEQJEN OSE
VENDOSJEN E SAJ SIPAS DESHIRES PER PAK KOHE.

PASQYRA E MESIT ME BUTONA RREGJISTRIMI ANTIVERBIM E SENSOR HOME LINK PER HAPJE GARAZHI

PASQYRAT JASHTE ME MBYLLJE QENDRORE,SISTEM ANTIVERBUESE,THARJE ELEKTRIKE, NDRICIM LED POSHTE SAJ NE MBYLLJEN DHE HAPJEN E MAKINES.

SENSOR PARKIMI PARA EDHE MBRAPA

GJURMUES RADARESH

SENSOR SHIU

SENSOR DRITE

LARJE FENERESH

HAPJE E DYERVE ME BUTON TEK BRAVA PA PERDORIM CELSI

KAMBJO AUTOMATIKE .STEPTRONIC

KEYLESS GO ( NDEZJE PA CELS ,TEK KOKA E MARSHIT AUTOMATIKE )

BIXENON NARVA

ULJA KOKAVE TE SERDILJEVE AUTOMATIKE

XHAMA ME REFLEKS BLU

KOMPRESOR PER FRYERJEN E GOMAVE

IMPIANT TELEFONIK I INTEGRUAR NE MAKINE PA NEVOJEN
E BLUTOOTH OSE KUFJEVE .

CEL NOKIA BISNES 6310 .

PERPARA GRILE E ZEZE ,DHE PLLAKE ( PDF)PER DISTANCE CONTROL.

FERROTA QERAMIKE TEXTAR !!!

SPESORA PER DISQET PARA DHE MBRAPA.


TAPICERI E ZEZE ME DRU JESHIL ME TAVAN GRI e
TAPETE GRI
I vetmi amg ne tirane ne llojin e tij !!!I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor.Ndrim vaj filtra te kryera sistematikisht.Taksa te prera, tpl siguracione, kolaudim deri ne fund te janarit 2015


KONTAKT : CEL 0692305499 ,andi_toska@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim