Mercedes E270 CDI -01

Shitet nga: Leonard Vasha 03 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz,E270 CDI,2001,Nafte,Automatik,Ngjyre Gri,320 000 km,TR 2653 T,Kondicion shume i mire motorik,xhenerik dhe tapicerie jashte-brenda.Sensore parkimi mbrapa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim