Mercedes E250 dizel -98

Shitet nga: shkelqim myrta 31 Gsh 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes mercedes benz E250, marshi: manual , viti: 1998, karburanti: nafte, kilometrazhi: 199999, ne gjendje shume te mire estetike dhe motorrike,te gjitha dokumentat ne rregull +siguracion per 1 vit , cmimi 2500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim