Mercedes E250 dizel -94

Shitet nga: krenari 07 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
makina esht perdorur shum pak ne shqiperi dhe e mbajtur per mera i ka te gjitha sherbimet e bera me dokumenta te rregullta per nje vit.shitet per arsyje mosperdorimi.ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim