Mercedes E220 dizel -97

Shitet nga: kel 17 Dhj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
E220 naft kondisjoner kamjo automatike ,telefon simenc , sensor shiu.xseno dritat feneret me larje .disqe alumini ,kasetofoni me 6 disqe + nevigatorzeri komandohet dhe me shpejtesin e makines,4 aeirebeg me dokumenta te regudhta deri vitin tjeter .me targa te reja AA ......JF VITI 1997
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim