Mercedes E C220cdi -01

Shitet nga: Benz Mercedez 13 Dhj 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benz E-220Cdi, viti 2001, kambio automatike, ne gjendje shum te mire=3800€ kesh
Shitet dhe nje C-class 220cdi, viti 2000, kambio automatike, ne gjendje shum te mire=4300€ kesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim