Mercedes E 350 CDI Blue Efficency -10

Shitet nga: Luis 16 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje perfekte, Zero aksidente, te gjitha sherbimet tek Mercedes Benz ne Shqiperi, 115.000 km
OPSIONE:
Look AMG
Sedilje lekure me memorje, ngrohje dhe ftohje
Distronic Plus
Attention Assist
Tavan xhami panoramik
Klima me 3 zona
Sensor parkimi
Bagazhier me 6 CD, Bluetooth, USB dhe Televizor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim