Mercedes E 320 dizel -05

Shitet nga: Frenki 05 Tet 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet mercedes benz E320 CDI avantgarde automat vit prodhimi 2005. Makina eshte extra full, ka xhama te zinj origjinal te shenuar tek leja e qarkullimit, makina ka 155000 kilometra origjinale te certifikuara (mund ti kontrolloni ku te doni), kambio automatike tip tronic (7 marshe), pilot automatik, kompjuter bordi, navigator, klima automatike me 4 zona, komanda ne timon, xhama elektrik, sedilje elektrike me memorie dhe me ngrohje, ABS, ESP, sensor shiu, lares feneresh, fener mjegulle, feneret xenon origjinale, sensore parkimi para dhe mbrapa, sedilje lekure, amortizator me ajer, jastik ajri me buton ulje ngritje, disqe alumini 17, boxet i ka me te mira ne llojin e vet haman kardon, me dokumenta te sapo rinovuara deri ne shtator 2015! Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. 10.000 euro i padiskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim