Mercedes E 320 dizel -04

Shitet nga: Olsi Kateshi 21 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe mekanike.
Te gjitha sherbimet te kryera ne kohe ne servis te specializuar.Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi.Meshin e zez shum e paster nga brenda.Ka sensor mbrapa.Ka xhama te zinj origjinal(pervec te pasmit)dhe te shenuar ne lejen e qarkullimit.Navigator i madh.Me celular te instaluar ne sistem.Tek kokat e sendileve ka DVD origjinale+playstation me doreza pa kabull.Makina eshte perdorur vetem nga un ne shqiperi dhe e kam perdorur vetem ne Tirane.Makina i kap 0-100 km/ore per 8.9 sekonda.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim