Mercedes E 320 dizel -04

Shitet nga: endri 23 Maj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
full version ne gjendje perfekte gjenerike dhe mekanike me xhama te zinj origjinal me dogan te paguar sapo ardhur nga gjermania shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim