Mercedes E 320 diesel -03

Shitet nga: renato 18 Qer 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 555 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 280 000

Mercedes - Benz, E 320 CDI, viti fundi i 2003, me pronar te vetem, ( pronari i 2 jam un) me liber sherbimesh..., perdorur 1 vit e gjysem ne shqiperi shume pak.

Opsionet:

Kamio automatike / tiptronic

Sensor parkimi, shiu dhe dritash

Tavan xhami

Tapiceri mershine ngjyre bezhe (pana), me ngrohje dhe ftohje ( sedilet e mbrapme gjithashtu palosen plotesisht)

Navigacion satelitar me hartat e gjithe europes, DVD/MP3/CDC dhe karikator per 6 cd

Klima - 4 zona ( secili pasagjer me temperaturen qe deshiron)

Amortizator air matic ( makina (shtrihet) ulet ne sport 1 dhe sport 2 me ane te butonit ose kur kalon 120 km/ore, gjithashtu ngrihet si gjysem foristrade ne terren te keq..)

Fener bixenon, me larje.

10 aribag

Sistem alarmi orgjinal Mercedes dhe celular orgjinal mercedes..., etj

CMIMI 7 555 Euro, i disk..

cel: 0692038349
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim