Mercedes E 320 CDI -08

Shitet nga: Miri 11 Dhj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet E class Avangard me keto karakteristika:
E-class 320 cdi,
Ngjyre Gri,
Viti i Prodhimit 2008Motor Evo,
Look Sport Pack,
Kamjo Automatike,
Clima, Navigator,
Sedilje Lekure te zeza dhe me ngrohje,
Sensor Parkimi Para dhe Mbrapa,
Sensor shiu,
Disqe origjinale 18,
Goma te reja,
180.000 Km origjinale,
Drita xenon origjinale,
Letra te paguara deri ne muajin Qershor 2015,
Siguracion Kasko
Makina eshte Full Option
Cmimi 15300 €

Per kontakt: 066 27 07 803
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim