Mercedes E 320 CDI -08

Shitet nga: Artan 02 Gsh 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz Avantgarde SportPaket Panorame 3 Tipe Kambio Sport 7G, Goma te reja, sherbime periodike te kryera ne servis te specializuar Mercedes. Ne gjendje shume te mire teknike. Nje pronar te meparshem dhe me vetem 1000 Km te pershkruara ne Shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim