Mercedes E 270 elegance -04

Shitet nga: Eduart 03 Sht 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje mjaft te mire. Motorri eshte mjaft I fuqishem dhe makina nuk ka asnje gervishtje. Eshte full option, me sensor parkimi, me kondicioner, 5w,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim