Mercedes E 270 dizel -03

Shitet nga: Eno 16 Maj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Tiranë
E classi eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike .. Ngjyre e zee , dopio Klima, abs, Xeno , bagazhier I integruar ne elton me 6 cd, tapiceri e zeze ,interior I bukur, disqe original 16"! 189000 km origjinale me te gjitha sherbimet e bera . Shitet ose nderrohet me nje Makine me te Vogel plus difference ne leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim