Mercedes E 270 dizel -03

Shitet nga: Mikel 16 Maj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 950 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne kushte te shkelqyera. Te gjitha sherbimet te kryera, me targa dhe taksa te paguara.
Kush eshte i interesuar mund ta kontrolloje gjendjen e saj edhe te mekaniku vet i besuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim