Mercedes E 270 dizel -01

Shitet nga: mercedes 23 Dhj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Tiranë
shitet mercedes benz avandgard e class 270

mershini i zi

sedilje elektrike

pilot automat

mbyllje qendrore

pasqyra me erresim

makina eshte ne super gjendje

esht bler ne itali cdo gje me liber sherbimesh

e gatshme per cdo lloj prove

shitet per arsye mosperdorimi makina ka disa muaj qe ka ardh dhe nuk del ne qarkullim esht e mbyllur ne garazhd

cmimi 4700 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim