Mercedes E 270 dizel -01

Shitet nga: Player 12 Maj 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes - Benz, E-class (Avantgarde) Diezel, Viti I Prodhimit Dhjetor 2001, Ngjyre blu e erret, Kamjo Automatike Tip Tronik + / -, Me Kondicioner, Sedilje Lekure Me Fryrje, Kompiuter Bordi / CD / TV / DVD, Disqe alumini te e-classit te ri, Taksa + Kolaudim + Siguracion Per 1 Vit Te Paguara + targa te reja, Fuqi Motorrike 270cc, Ne Gjendje Shume Te Mire Motorrike Dhe Xhenerike,

Çmimi I Diskutueshem.


Cel. : 0692259318
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim