Mercedes E 270 diesel -04

Shitet nga: Super okazion MB 270 2004 18 Nën 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike. Eshte shume e mbajtur si jashte dhe brenda...
Okazion 7000 mij euro... 068 246 2254
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim