Mercedes E 270 diesel -04

Shitet nga: NIKU 28 Gsh 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Tiranë
tavan xhami,dopio klima,ndezje pa celes,me 2 ekrane.ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. i ardhur nga italia me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim